Francuski stylProwansalskie i Francuskie

Galeria Francuski Styl  jest miejscem pełnym pasji, stylowych wnętrz i mebli. Szczególnie ulubione meble to te w stylu Ludwika Filipa, które cieszą się popularnością od pokoleń. W galerii większość mebli stanowią meble tapicerowane z XIX i początek XX wieku. XIX i XX wieczne repliki sprzedawane są w antykwariatach, domach aukcyjnych, na targach staroci. W miarę upływu czasu nabierają również wartości antykwarycznej. Galeria Francuski Styl proponuje meble gotowe, jak również meble na zamówienie (wyszukiwanie mebli na zlecenie klienta oraz kompleksowe wykończenie na życzenie).

Galeria Francuski Styl posiada w swojej ofercie piękne, unikatowe fotele wykończone naturalną skóra bydlęcą z nadrukiem: tygrys, pantera, zebra, gepard, jaguar. Motyw zwierzęcy jako akcent, który unowocześnia wnętrza i wspaniale wtapia się w wystrój. Skóry dostępne na zamówienie oraz meble z wybranym wykończeniem ze skóry. W Galeria Francuski Styl dostępna jest usługa artystyczne malowanie mebli, oraz dekoracja, aranżacja wnętrz.

Witamy na stronie internetowej Galerii Francuski Styl mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług.