Meble Prowansalskiemeble francuskieFrancuski stylMeble francuskie i prowansalskieFrancuski stylmeble francuskiemeble francuskiemeble francuskiemeble francuskieMeble Prowansalskiemeble francuskieMeble Prowansalskiemeble francuskiemeble francuskieMeble ProwansalskieMeble Prowansalskiemeble francuskieFrancuski styl

Celem jest stworzenie ponadczasowego wnętrza, z pomocą pięknych, rzadkich przedmiotów, przy użyciu naturalnych materiałów: drewno, kamień, metal, naturalne tkaniny.Piękne stare akcenty zaadaptowane do stylu, powierzchnie odbijające światło takie jak: lustra, kryształowe żyrandole, szkło, jasne neutralne barwy, tworzą unikatowe przestrzenie.

Styl prowansalski i skandynawski to świetne połączenie, wydaje się również bardziej interesujące zestawiać meble rożnego pochodzenia i czasu. Bez wątpienia przyjemnie się mieszka w pięknych wnętrzach, gdzie króluje skandynawskie połączenie bieli i jasnych odcieni szarości. Meble w „spranych”, jasnych, neutralnych barwach i odcieniach bieli, naturalne surowce, lniane tkaniny, jasne barwy przywołują letnia atmosferę do każdej przestrzeni. Jeżeli przyjmiemy jako bazę meble w „spranych” barwach to daje nieograniczona ilość rozwiązań. Efekt końcowy zależy zawsze od gustu i upodobań inwestora.

Tworzone przestrzenie, muszą pasować do osobowości, stylu życia gospodarzy, oraz do indywidualnych potrzeb i warunków życia. W proces ten każdy klient od początku jest ściele zaangażowany.

Zyczymy Pieknych Wnetrz